>> salam...
sok aq akan ke suatu tmpat utk blajar... hrap kwn2 sume mndoakn agar aq brjya... mncapai cita2...
Sunday, May 24, 2009
Monday, May 04, 2009
hye...
>>salam sume...
> bz sket r even dok umah je...
> x tau nk post pe...
> xtvt kt umah juz like always...
> bgon, mkn, tdo, tgk tb... (smyg x tgl tau... haha...)
> 2 je r kot...
kpd kwn2 kt intek gud lark xm...
> bz sket r even dok umah je...
> x tau nk post pe...
> xtvt kt umah juz like always...
> bgon, mkn, tdo, tgk tb... (smyg x tgl tau... haha...)
> 2 je r kot...
kpd kwn2 kt intek gud lark xm...
Monday, April 20, 2009
bosannye....
kini aq dh hbeh blaja...
xm pn settle...
amat gembira...
tp...
sdey r...
brpisah ngan kwn2...
cm kt skola lu...
tp ni len sket...
ntah r x tau nk luahkn cmne...
rindu kt sume... (poyo je padahal bru bpe hr...)
hmm... x tau nk ckp n tuleh pe g...
smbg tt je r...
agk lme x update blog nie...
sebln b4 xm g dh stop...
2 yg agk xd mood nie...
k r... salam sume...
xm pn settle...
amat gembira...
tp...
sdey r...
brpisah ngan kwn2...
cm kt skola lu...
tp ni len sket...
ntah r x tau nk luahkn cmne...
rindu kt sume... (poyo je padahal bru bpe hr...)
hmm... x tau nk ckp n tuleh pe g...
smbg tt je r...
agk lme x update blog nie...
sebln b4 xm g dh stop...
2 yg agk xd mood nie...
k r... salam sume...
Subscribe to:
Posts (Atom)